EXPLORE MORE!

Keep updated with #KeluargaUiTM on our social media.

NEWS

Always stay in-the-know with UiTM News Hub

29 November 2022

+29 <span>November 2022</span>

Seminar Remaja Sempena Karnival Kolej : " Kerana Dirimu Begitu Berharga "

  • Masa : 8:00PM -  10:00PM
  • Tempat : Dewan Al-Bukhari
  • Organiser: Unit Kerjaya & Kaunseling UiTM Cawangan Sabah

31October - 4 Disember 2022

+31<span>October - 4 Disember 2022</span>

Counselling Outreach : A Step To A Better Future

  • Masa : 3:00 PM -  5:00 PM
  • Tempat : Seminar Room/PTDI Computer Lab
  • Organiser: Unit Kerjaya & Kaunseling UiTM Cawangan Johor Kampus Pasir Gudang

30 November 2022

+30 <span>November 2022</span>

Mental & Emotional Well- Being : “Let’s Talk With Counsellor”

  • Masa : 8:30PM -  10:30PM
  • Tempat : Webex
  • Organiser: Pusat Kerjaya & Kaunseling UiTM Shah Alam

30 November, 2022

+30 <span>November, 2022</span>

Motivasi Kerja Di Organisasi

  • Masa : 2:30 PM -  4:30 PM
  • Tempat : Pusat Pentadbiran Baru Mukah, Mukah

7 - 30 November 2022

+7 - 30 <span>November 2022</span>

Bimbingan Kelompok Kaunseling Rakan Sebaya Pelajar

  • Masa : 10:00 PM -  5:00 PM
  • Organiser: Unit Kerjaya & Kaunseling UiTM Cawangan Johor Kampus Segamat

1 December 2022

+1 <span>December 2022</span>

Emotional Well- Being Spotlight " Positif Toksik: Kesan Terhadap Kesihatan Mental & Emosi"

  • Masa : 8:30PM -  10:30PM
  • Tempat : CISCO WEBEX
  • Organiser: Pusat Kerjaya & Kaunseling UiTM Shah Alam

29 Nov & 1 Dis, 2022

+29 <span>Nov & 1 Dis, 2022</span>

Program Kemahiran Asas Menolong 1 & 2

  • Masa : 8:00 PM -  10:00PM
  • Tempat : Bilik Seminar Takan
  • Organiser: Unit Kerjaya & Kaunseling UiTM Cawangan Sarawak Kampus Mukah

1 December 2022

+1 <span>December 2022</span>

Teen Talk : Help Me If You Love Me

  • Masa : 3:00PM -  5:00PM
  • Tempat : Facebook Live
  • Organiser: Unit Kerjaya & Kaunseling UiTM Cawangan Kedah

STATISTICS

2021

Counselling Session11,05311,05311,053

Consultation Session12,85312,85312,853

Counselling Activitiy648648648

Career Activity268268268

Staff UiTM Activity183183183

Programme Participant190,825190,825190,825

Our Office

Career & Counselling Centre
Student Affairs Division
Level 5, Budisiswa Complex
Universiti Teknologi MARA
40450 Shah Alam
Selangor

Website Inquiry: Webmaster: pkk@uitm.edu.my                                                                               

Phone: 603 - 5544 2630/2379/3211/3496
Fax: 603 - 5544 3493

OPENING HOURS
Mon - Fri : 8.00 am - 5.00 pm
Sat - Sun : CLOSED