Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image

    SPOTLIGHT

    Image
    Image
    Image
    Image
    Image

    UPCOMING EVENT & CAREER INFO

    SEARCH

    Searching

    NEWS


    Posted on Monday April 19, 2021
    1 Mac 2021 – Pusat Pendidikan dan Latihan Teknikal Vokasional (Aras Tinggi) (High-End TVET Centre), Bahagian Hal Ehwal Akadem ... Continue Reading »

    Posted on Monday April 19, 2021
    Program ini diadakan bagi menyediakan platform untuk pelajar bertanyakan soalan atau tips daripada mahasiswa yang mendapat bias ... Continue Reading »

    Posted on Monday April 19, 2021
    Fakulti Sains Komputer dan Matematik (FSKM), Universiti Teknologi MARA (UiTM) buat kali keduanya melakarkan nama UiTM di peta s ... Continue Reading »

    Posted on Monday April 19, 2021
    8 April 2021 –  Persatuan Pelajar Fisioterapi (PHYTAS) , UiTM  Cawangan  Selangor Kampus    Puncak   Alam    te ... Continue Reading »

    STATISTICS

    2020

    Counselling Session11,20411,20411,204

    Consultation Session12,66412,66412,664

    Counselling Activitiy438438438

    Career Activity221221221

    Staff UiTM Activity177177177

    Programme Participant124,905124,905124,905

    Our Office

    Career & Counselling Centre
    Level 5, Budisiswa Building
    Student Affairs Division
    Universiti Teknologi MARA
    40450 Shah Alam
    Selangor

    Website Inquiry: Webmaster: pkk@uitm.edu.my                                                                               

    Phone: 603 - 5544 2630/ 2366/ 3496
    Fax: 603 - 5544 3493

    OPENING HOURS
    Mon - Fri : 8.00 am - 5.00 pm
    Sat - Sun : CLOSED